4 Січня, 2016

Новорічний корпоратив

new-year-2016

В інтернеті знайдеться маса компаній, які організовують ваш Новий рік 2016, але визначитися з форматом потрібно вам самим. Ми виділили пару ідей, як провести новорічний корпоратив:

Тематичні вечірки

Не всі співробітники готові перетворюватися, надягати костюми, тому часто обирають теми, в яких досить надягти якийсь аксесуар. Гавайські намиста, головний убір з пір’їнкою по моді 20-х років минулого століття і т.д. Темі підкоряється все: вибір меню, оформлення залу, розважальна програма, плейлист, призи.

Варіанти тематичних вечірок: морська вечірка, гангстери, Великий Гетсбі, стиляги, карнавал. Можна вибрати тематику по улюбленому фільму. У 2015 році хорошим варіантом може стати фільм Зоряні війни.

Доречі, якщо ви шукаєте хорошу компанію яка зможе організувати ваш незабутній корпоративно тоді вам слід звернути вашу увагу на посилання: корпоратив на Новый Год по самим доступним цінам!

Квест
За останній рік відкрилася маса кімнат, в яких можна загубитися і шукати спільний вихід з групою людей від 3 до 10 людей. Але завжди можна зробити квест і самому. Наприклад, заховати в офісі підказки, в яких буде вказана адреса проведення вечірки.

Спортивний корпоратив
Перед тим, як приступити до новорічного застілля зі співробітниками, можна чудово провести час за спортивними змаганнями.

 

Теги: