13 Січня, 2016

Все про нейрореабілітацію

За даними наукових і клінічних досліджень число хворих із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи щороку збільшується і в даний час ними страждає вже 40% працездатного населення Росії. У зв’язку з цим, на перше місце постає питання про необхідність реабілітації даних пацієнтів, так як тільки з її допомогою можна повернути їх до звичайного життя.

Завдяки високому професіоналізму співробітників Центру «Городская больница №40 г.Сестрорецк» і використанню найсучасніших діагностичних та реабілітаційних технологій і методик є можливість відновити порушені функції кожного пацієнта за індивідуальними програмами реабілітації – статья об этом тут. І чим раніше розпочато відновне лікування, тим краще будуть результати. Для захворювань нервової системи, як правило, цей перші 2 роки з моменту її поразки.
Реабілітаційні заходи в Центрі «Городская больница №40 г.Сестрорецк» проводяться як в амбулаторних, так і стаціонарних умовах.

Реабілітаційна програма складається індивідуально для кожного випадку з урахуванням всіх параметрів життя пацієнта: сім’я, робота та ін. Особливістю роботи Центру також є тісна взаємодія неврологів і суміжних фахівців на всіх етапах реабілітаційного процесу.

Показання для нейрореабілітації:

стан після крововиливу або інсульту головного мозку
пошкодження головного або спинного мозку
судинні захворювання головного мозку
головні болі різної етіології
захворювання хребта
радікуло- і нейропатії.

Всі відновлювальні заходи проводяться на тлі адекватно підібраною медикаментозної терапії. Форми і методи лікування індивідуально визначить Ваш лікар на основі результатів обстеження, з урахуванням особливостей Вашого організму. Кожна з програм виконується тільки під контролем лікаря. Всі реабілітаційні програми є найбільш надійним, ефективним і безпечним способом повернути людину до активної і повноцінного життя….

Теги: