20 Квітня, 2017

Види презервативів

1385406721_1357335555_7778_425

Якщо ви мало знаєте партнера, краще придбати заздалегідь кілька видів. Розміри презервативів різні і жебракують в залежності від розмірів члена. На упаковках якісних презервативів завжди можна прочитати розміри, і вибрати те, що підходить саме вам. Бувають презервативи зі змазкою та без неї. Вибір того чи іншого залежить від природних особливостей вашої партнерки, при якій може знадобитися додаткова кількість мастила. Якщо займаючись любов’ю в презервативі, ви використовуєте додаткову мастило, пам’ятайте, що вона повинна бути на водній основі.

До речі можемо Вам порадити хорошу інтернет-аптеку де Ви знайдете: презервативы – medtehnika.ua по самих доступних цінах з швидкою доставкою!

Вони також розрізняються за кольорами і можуть мати різні аромати. За результатами опитувань найпопулярнішими є запахи банана і полуниці. Безбарвні презервативи також вважаються більш популярними, ніж кольорові, оскільки далеко не кожній жінці хочеться побачити зелений або синій член. Сяючі кондоми також дуже популярні і є цілком безпечними. Ефект світіння досягається завдяки обробці латексу сульфідом цинку і міддю.

Презервативи в формі зірок, фігурок, звіряток гарні тільки в якості сувенірів, оскільки вони часто рвуться і захищають гірше інших.

Бувають презервативи з вусиками, пухирцями, ребристі і так далі. В даному випадку, вибрати те, що сподобається, ви зможете тільки досвідченим шляхом. Деяким жінкам подібні навороти доставляють більше задоволення, а деякі відчувають справжній дискомфорт. Близько 65 відсотків жінок вважають за краще звичайні презервативи, без всяких апгрейдів.

Теги: