8 Травня, 2015

Вправи «Око відродження»

Комплекс вправ «Око відродження»

Як вже було зазначено, в даний комплекс фізичних навантажень входить п’ять простих дій, виконуючи які щодня, можна привести своє тіло в відмінний стан і підвищити витривалість організму. Крім того, вони впливають на настрій людини, що в свою чергу робить його щасливим, добрим і чуйним.

Але перш ніж виконувати 5 вправ «Око відродження», потрібно проконсультуватися з медичним спеціалістом. Особливо якщо є які-небудь травми хребта. І перший час намагайтеся більш уважно ставитися до техніки виконання навантажень: краще добре її вивчити, щоб уникнути серйозних наслідків.

Отже, перше ритуальна дія здійснюється так: потрібно встати рівно, руки розставити по сторонах так, щоб вони знаходилися на рівні плечей. Далі слід виконати обертання навколо своєї осі за годинниковою стрілкою. Обертатися до тих пір, поки не з’явиться легке запаморочення. Спочатку багатьом достатньо 12 рухів. Але з часом їх потрібно збільшити до 21.

Це вправу комплексу «Око відродження» допомагає відновити швидкість обертання вихорів, що в свою чергу буде надавати їм стабільності.

Друга дія наповнює енергетичні центри тіла людини ефірної силою, також за рахунок збільшення швидкості і відновлення стабільності вихорів. Для його виконання потрібно лягти на підлогу, на спину, і притиснути руки до тіла. Далі необхідно підняти голову і сильно притиснути підборіддя до грудей, після чого підняти прямі ноги вгору, не відриваючи таза від підлоги.

Потім випливає на кілька секунд затриматися в такому положенні, опустити голову і ноги на підлогу. Розслабитися і повторити все наново. Важливо, піднімаючи голову і ноги, робити глибокий повільний вдих, а при опусканні – видих. Чим глибше і повільніше дихання, тим вище ефективність.

Для 3 вправи потрібно встати на коліна, поставивши їх на ширині плечей, а руки розташувати на задній частині стегон під сідницями.

Роблячи глибокий видих, опустити голову вниз і притиснути підборіддя до грудей, після чого плавно закинути голову назад і выпучить груди вперед, прогинаючи і розрівнюючи хребет назад. Руками можна злегка впиратися на сідниці. Після повернутися в початкове положення і повторити всі дії. Спочатку будь-яка вправа «Око відродження» слід повторювати 3 рази, але незабаром довести до 21.

4 дія – це зворотний місток. Для його виконання потрібно сісти на підлогу, ноги випрямити і розташувати на ширині плечей, руки розмістити на підлозі біля сідниць, долоні направити вперед. Повільно опускаємо голову вниз, роблячи видих, притискаємо підборіддя до грудей. Запрокидываем голову назад – вдих, робимо місток – продовжуємо вдих. Напружуємо м’язи, затримуємо дихання на кілька секунд і на видиху повертаємося у вихідне положення. Повторюємо все заново.

Для 5 вправи «Око відродження» потрібно зробити упор лежачи на долоні і пальці ніг. Стегна і коліна з підлогою не стикаються, спина вигнута. Запрокидываем голову назад (видих), піднімаємо стегна вгору так, щоб вийшов гострий кут, вершина якого спрямована вгору. Ноги тримаємо прямо (вдих). Повертаємося в початкове положення і повторити заново.

Вправи «Око відродження» – це один із стародавніх способів омолодження організму. Даного комплексу налічують понад 2500 років. Східна гімнастика вважалася цінним даром для збереження свого здоров’я і продовження життя.

Цю систему винайшли тибетські ченці, яких називали давніми ламами. У ті далекі часи вони проводили свої дні у монастирі, далеко в горах. Тому всі їх знання про життя, світогляді, самопізнанні, людині і природі довгий час вважалися таємницею.

Але вже в сучасному світі їх основні досягнення в області омолодження організму отримали назву 5 вправ «Око відродження». Багато їх називають тибетськими перлинами, і зовсім не сумніваються в користі і достовірності даної оздоровчої системи.

Вплив 5 тибетських перлин на свідомість людини

Перш ніж приступити до подібних занять, важливо розуміти і усвідомлювати той факт, що подібна система омолодження організму тягне за собою багато змін, як в тілі, так і в думках людини. Оскільки древні монахи вважали, що перший і основний крок до здоров’я та вічної молодості – це самопізнання, розуміння свого тіла і його потреб.

Тому комплекс вправ «Око відродження» вважається не тільки щоденної фізичної навантаженням для людини, але і філософським сприйняттям світу та себе в ньому. До його складу входить лише п’ять вправ, але вони дуже прості. Основне їх завдання полягає в правильних думках під час виконання, а також правильному психологічному настрої.

Вся справа в тому, що тибетські лами були переконані, що людський організм перебуває під впливом енергетичних центрів. Їх іменують вихорами. Прийнято виділяти 7 основних та 12 додаткових (другорядних). І якщо який-небудь з них порушений, то людина часто хворіє, його відвідують різні похмурі думки, і за короткий проміжок часу його тіло запускає незворотний процес старіння.

А виконуючи прості вправи «Око відродження», жінки і чоловіки будь-якого віку можуть відновити баланс вихорів і повернути своє тіло і розум до життя. Вважається, що під час здійснення ритуальних дій (так ченці називали будь-яке з 5 вправ) потрібно забути про все, звільнити свої думки від всіх проблем і зосередитися на своєму диханні. На рахунок «раз» – вдих, на «два» – видих.

Можна сказати і те, що тибетська система вправ для омолодження організму – це свого роду процес медитації. Коли вся увага людини зосереджується тільки на своєму тілі і свідомості. Потрібно почати любити життя, знайти в собі позитивні емоції, і тоді тибетські перлини зможуть зарядити вас неймовірною енергією, бадьорістю і чудовим настроєм.

До того ж, слід зазначити, що добре підійдуть вправи «Око відродження» для жінок. Під час виконання ритуальних дій буде надаватися рівномірне навантаження на всі м’язи тіла, що, безумовно, відмінно позначиться на фігурі. Тобто – це вправи для одночасного схуднення і омолодження.