13 Травня, 2015

Якими вправами прибрати живіт?

Якими вправами можна прибрати живіт жінці?

Що стосується того, якими вправами прибрати живіт представниці прекрасної статі, то тут слід робити акцент на глибокі черевні м’язи, що відповідають за зовнішній вигляд цієї частини тіла. Звичайно, жировий прошарок ніхто не відміняв, і її однозначно доведеться спалювати. Але працювати необхідно буде з внутрішніми м’язами, а не зовнішніми. В іншому випадку є ризик, навпаки, збільшити обсяги талії і живота.

Насамперед варто посилити кровообіг у проблемній зоні. Для цього протягом двох-трьох хвилин потрібно виписувати вісімки стегнами, не зміщуючи верхню частину корпусу і не відводячи сідниці назад. Вся робота проводиться під собою, дуже компактно, хоча й з помітною амплітудою.

Після цього дві-три хвилини витрачаються на ще один простий елемент: встати прямо, ноги трохи розвести один від одного, плечі опустити вниз. Подавати таз вперед при статичній верхньої частини тіла, скорочуючи центр, і відводити назад, прогинаючись у попереку. Темп такий же активний.

Тепер слід покрутити педалі на уявному велосипеді, для чого потрібно лягти на спину, зігнути ноги в колінах і відірвати стопи від підлоги. Намагатися утримувати ноги напруженими і максимально натягнутими: тоді їх форма теж буде коригуватися, а м’язи – підтягуватися. Три-п’ять хвилин на виконання.

Говорячи про те, як швидко прибрати живіт вправами, не можна забувати про «ножицях» у двох варіаціях. Перша – вертикальна. Лежачи на спині, підняти ноги вгору, утворюючи ними перпендикуляр з підлогою. По черзі опускати то одну, то іншу, не згинаючи їх у колінах. Поки одна нога рухається вгору або вниз, друга повинна бути ідеально вертикальної. Хвилина на роботу.

Горизонтальна варіація знайома майже всім. Для її здійснення ноги відриваються від підлоги на 15-20 сантиметрів та з великою амплітудою починають зводитися і розлучатися в сторони. Темп підтримувати активний. Півхвилини працювати, п’ятнадцять секунд відпочивати. Повторити десять разів.

Тепер, коли ви розумієте як швидко прибрати живіт вправами, хоч чоловікові, хоч жінці, потрібно тільки знайти силу волі та наполегливість, які допоможуть не збитися з означеної мети. Перший час можуть опускатися руки через відсутність миттєвих результатів, але не слід здаватися через тиждень або два. Місяць наполегливих занять обов’язково принесе гідну винагороду.

Усунення жирового прошарку в області пупка і нижче – проблема, знайома представникам обох статей, а в умовах нинішнього ритму життя, на жаль, практично найбільш часто зустрічається. І тому питання про те, якими вправами прибрати живіт, як часто і інтенсивно для цього потрібно займатися, якими видами фізичної активності віддавати перевагу, і які правила тут існують, задається щодня десятками тисяч людей.

Програми тренувань для чоловіків і жінок доволі сильно відрізняються, що, в першу чергу, обумовлено індивідуальними анатомічними особливостями, зокрема, області живота. Адже жіночі м’язи даної зони орієнтовані на те, щоб згодом виношувати дитину. Тому нижче будуть представлені рекомендації окремо для кожної статі.

Як вправами прибрати живіт чоловікові?

Перш ніж розібрати найбільш ефективні варіанти вправ, потрібно сконцентрувати свою увагу на тому, від яких параметрів доведеться відштовхуватися. Тобто, якщо є ожиріння, інтенсивні тренування проводити не можна. Тут першим кроком стане корекція режиму харчування і включення щоденних прогулянок пішки, що тривають близько 20 хвилин. За кілька тижнів цей час має збільшитися до години-двох. І тільки після адаптації організму, а також зниження кількості надлишкової ваги, можна буде переходити до основного комплексу.

Замислюючись про те, як вправами прибрати живіт чоловікові, в першу чергу слід згадати про підйом ніг у висі. Цей елемент вважається досить складним, а тому початківці можуть виконувати в полегшеному форматі. Для цього потрібно турнік, який цілком по силам організувати і вдома. Вчепившись у поперечину широким хватом, зафіксувати положення верхньої частини корпусу в нерухомому стані і почати в активному темпі піднімати прямі ноги до утворення прямого кута з корпусом. При цьому не слід бовтатися в усі сторони або робити ногами замах. Якщо занадто складно це робити, припустимо на перших порах підтягувати коліна до живота.

Класичні підйоми корпусу теж досить дієві, але вони сильніше опрацьовують верхню частину прямого м’яза, а не нижню. Для їх здійснення приймається положення лежачи на спині, ноги згинаються в колінах, а руки заводять за голову. При відтворенні цього вправи на похилій лаві підвищується рівень складності. Потрібно скручувати верхню частину корпусу, дотягуючись грудьми до колін, при цьому округляючи хребет.

Серед вправ, якими прибрати живіт можна не перекачав його, а лише ліквідувавши жирову частину, виділяється ще одне, рідко упоминающееся в різних комплексах. Це «скелелаз». Всупереч назві, по стінках дертися не доведеться. А ось імітувати подібні дії – обов’язково. Для цього потрібно прийняти позу «планки» з упором на долоні і почати в активному темпі підтягувати до живота одне коліно, то інше, відриваючи по черзі стопи від підлоги. Спину при цьому важливо зберігати рівною.

І останній елемент, який слід вшанувати увагою, це підйоми ніг і рук з гантелями. Що потрібно зробити: лягти на спину, ноги витягнути, стопи на себе. Прямі руки з гантелями завести за голову. На «раз» одночасно відірвати від підлоги і руки, і ноги, намагаючись зустріти їх один з одним у верхній точці. На «два» – опуститися назад.

Всі покликані відповісти на питання про те, якими вправами прибрати живіт, складові даного блоку необхідно здійснювати в активному темпі, виконуючи близько 20-30 повторень за один підхід. Всього підходів потрібно зробити 3-4. Самі ж тренування рекомендується проводити не частіше 2-3 разів на тиждень і обов’язково чергувати їх з кардіо навантаженнями: бігом, плаванням, велотренажером.