22 Червня, 2014

Еутирокс для схуднення

Еутирокс для схуднення

У нашому бажанні схуднути іноді ми заходимо надто далеко: використовуємо такі препарати, які можуть завдати нашому здоров’ю серйозної шкоди. Один з таких препаратів – Еутирокс. Для схуднення деякі жінки його стали використовувати, так як він в якості «побічного» ефекту прискорює метаболізм, приводячи в порядок багато внутрішні процеси. Однак цей препарат гормональний, і вживати його можна тільки при певних захворюваннях.

Чи буде ефект від Еутироксу для схуднення, якщо ви абсолютно здорові? Ні. Більш того, якщо з вашою щитовидною залозою все гаразд, після прийому Еутироксу з нею можуть з’явитися серйозні проблеми. Про все це докладніше – в статті.

Еутирокс: призначення, властивості

Препарат Еутирокс для схуднення (відгуки читайте нижче) медиками не призначається. Це взагалі не дієтична добавка. Еутирокс відноситься до фармакологічної групи гормонів щитовидної залози, їх аналогам і антагоністів. Препарат покликаний заповнювати дефіцит гормонів щитовидки.

Застосовується Еутирокс при таких захворюваннях: гіпотиреоз, еутиреоїдний зоб, замісна терапія після оперативних втручань, рак щитовидної залози (після хірургічного лікування), дифузний токсичний зоб. Все! Ніякого лікування ожиріння або зайвої ваги цим препаратом не проводиться.

Тоді звідки взялася думка, що Еутирокс лікує від надлишкового ожиріння? Нерідко зайву вагу накопичується в організмі не тільки через неправильне харчування і малорухливого способу життя, але й з причини гормональних порушень. Еутирокс відновлює баланс гормонального фону, в результаті чого можна відносно швидко позбавитися від зайвої ваги.

Однак схуднення внаслідок прийому Еутироксу буває і з іншої причини – через передозування препарату обмін речовин значно прискорюється. І сьогодні на численних форумах можна побачити, як дівчата, які прагнуть схуднути, самі собі призначають Еутирокс саме в перевищеній дозуванні. Це дуже небезпечно і загрожує масою негативних наслідків (аритмія, тахікардія, головний біль, блювота, лихоманка, порушення менструального циклу, тремор, безсоння, діарея) – аж до важких захворювань щитовидної залози.

«І як же тоді худнути?» – Запитаєте ви. Розумно і безпечно. Спробуйте м’яку лікувальну дієту, що не припускає насильства над організмом, що не буде мучити вас почуттям голоду, зате дасть стійкий результат в отвесе на 2-3 кілограми на місяць (а це саме грамотне схуднення).

Перше правило такої дієти – обмеження вживання продуктів, багатих на холестерин: це тваринні жири, жирні сорти м’яса, риби, ікра риби, субпродукти, вершкове масло, сметана. А також легкозасвоюваних вуглеводів: цукру, меду, борошняних виробів, варення.

Друге правило: віддавайте перевагу овочам, несолодким фруктам і ягодам. Рослинна клітковина, яка входить до їх складу, перешкоджає засвоєнню вуглеводів, забезпечує швидке відчуття насичення, але при цьому не володіє високою енергетичною цінністю.

Третє правило: білки потрібно вживати на такій дієті в достатній кількості, так як саме вони підвищують швидкість обміну речовин.

Четверте правило: відмовтеся від смажених, солоних, копчених продуктів. Для приготування їжі використовуйте тушкування, запікання в духовці, відварювання, гриль.

Щоб уникнути проблеми запорів, включайте в свій раціон кефір, кисляк, чорнослив, житній хліб, буряковий сік.

А також пийте достатню кількість простої води без газу – бажано 5-6 склянок на день, не менше. А ось міцну каву і чай замініть слабкими зеленими і квітковими чаями.