9 Лютого, 2015

Дієта по годинах – час худнути

Дієта по годинах: меню

Як вже було сказано раніше, меню дієти по годинах кожна людина може скласти сам. Основне і головна умова дієти – їсти треба через кожні 2 години. Дієта «починається» в 7 ранку і «закінчується» о 21 год. При самостійному складанні меню треба не забувати, що калорійність порцій, в залежності від часу прийому їжі, повинна коливатися від 50 до 200 ккал за один прийом. Швидше за все, на перших порах проходження дієті, жінці буде важко зорієнтуватися, і правильно скласти меню своїми силами. Тому в якості зразкового меню дієти по годинах наведемо пару варіантів правильного і корисного для здоров’я харчування.

Меню дієти по годинах № 1.

  • 7.00. Склянка зеленого чаю без цукру, несолодкі сухарі.
  • 9.00. Великий фрукт, але не банан.
  • 11.00. 100 грам вівсяної каші (краще пісної, але можна і з маленьким шматочком масла), стакан молока.
  • 13.00. 100 г запеченого чи вареного м’яса або риби, 100 г овочевого салату з додаванням соку лимона.
  • 15.00. Запечена або відварна картоплина, варене яйце.
  • 17.00. Овочевий салат з мінімальною кількістю рослинної олії.
  • 19.00. Сухофрукти (можна пожувати в сухому вигляді, а можна залити гарячою водою) або фруктовий салат.
  • 21.00. Склянка ряжанки, кефіру або молока 1,5-2,5% жирності.

Меню дієти по годинах № 2.

  • 7.00. Стакан чорного або зеленого чаю. Також можна чашку натуральної кави, але дієтологи не рекомендують пити цей напій на порожній шлунок.
  • 9.00. Салат з тертої моркви, приправлений оливковою олією і лимонним соком.
  • 11.00. Грейпфрут або яблуко.
  • 13.00. 100 г відвареного пісного м’яса, шматочок цільнозернового хліба (якщо дуже хочеться, то можна намазати на хліб тонкий шар вершкового масла).
  • 15.00. Два відварених круто яйця, 100 г знежиреного сиру.
  • 17.00. Овочевий салат, можна готувати салат, як зі свіжих овочів, так і з відварних.
  • 19.00. Попередньо розмочені в окропі сухофрукти.
  • 21.00. Стакан йогурту або знежиреного кефіру.

Дієта по годинах: відгуки

Відгуки дієта по годинахВсі відгуки про дієту по годинах можна розділити на дві категорії: одні залишені тими, хто дотримувався дієти тривалий час і реально схуд, а інші тими, хто не зумів протриматися більше одного місяця.

Якщо проаналізувати позитивні відгуки про дієту по годинах, то загалом можна сказати, що перші результати з’являються до кінця третьої початку четвертого тижня. У перші пару тижнів схуднення не відбувається, тому що організм ще не перебудувався на новий режим харчування. Також, грунтуючись на відгуках, можна з’ясувати середня вага, який скидають жінки за місяць – від 3 до 5 кілограм.

Ті ж, кому не вдалося впоратися з пристрастю до смачної і шкідливою для здоров’я їжі у великих кількостях, природно, залишають негативні відгуки про дієту по годинах. Основні претензії у «зірвалися» такі:

  • Перші результати від сидіння на дієті з’являються через два-три тижні, тому настає розчарування, і з’являється бажання кинути її.
  • Дотримуватися дієти, і кожні години 2 харчуватися, суворо дотримуючись часу прийому їжі, можна тільки вдома, так як на роботі не завжди є можливість їсти за розкладом.
  • За допомогою дієти по годинах можна скинути не більше 10 кілограмів.

Дієта по годинахДієта по годинах – це відмінний і ефективний спосіб схуднути, який підійде пунктуальним і грунтовним людям, що мають можливість приймати їжу кожні 2 години. Дієта створена для жінок, що володіють силою волі і готових пожертвувати своїм часом заради досягнення головної мети – стрункої фігури та відмінного самопочуття.

Основні принципи і строгі правила дієти

В основі дієти по годинах лежить принцип дрібного харчування. Не варто лякатися, припускаючи, що треба буде їсти «по столовій ложці» щогодини, дієта передбачає регулярне харчування невеликими порціями кожні 2 години. Складається розклад, в якому прописано які продукти і в якій кількості необхідно їсти в строго певний час. У меню дієти по годинах перший прийом їжі досить рано – о 7 ранку. І цього правила треба дотримуватися, інакше не буде очікуваного результату від дотримання дієти. Тому якщо ви любите поспати довше, перш ніж почати слідувати цій дієті, подумайте, чи зможете ви щодня рано прокидатися, щоб неухильно дотримуватися розкладу.

У чому перевага дієти по годинах у порівнянні з іншими популярними дієтами? Завдяки тому, що прийоми їжі відбуваються через рівні проміжки часу, організм перебудовується і не намагається «запасти» калорій про запас. Також до плюсів цієї дієти можна віднести те, що за 2 години організм худне не встигає зголодніти, а чим менше апетит, тим легше його «нагодувати». Так як у жінки, що дотримується дієти, кожні 2 години відбувається задоволення почуття голоду, то ймовірність того, що худне «зірветься» і почне їсти все підряд мінімальна.

Ще однією особливістю дієти по годинах є те, що жінка може сама складати меню. Невеликі порції їжі, які регулярно вживаються, сприяють тому, що людина починає приділяти більше уваги якості їжі. Тому в більшості випадків люди, такі дієті, часто інтуїтивно самі відмовляються від шкідливих для здоров’я страв. Величезна перевага цього виду дієти в тому, що самостійно складаючи меню, жінка може включити в нього ті види продуктів харчування, які їй подобаються. А це посприяє більш тривалому дотриманню дієти, без перерв.

Дотримуючись дієти, кожну годину рекомендується виконувати фізичні вправи, спрямовані на зміцнення різних груп м’язів, але більшу увагу, звичайно, приділяється м’язам преса.

Стабільні і явні результати від дієти з’являться через місяць-півтора суворого її дотримання. По можливості, бажано, постійно дотримуватися дієти, і кожні 2 години приймати невеликі порції їжі. Якщо ж жінці важко весь час «сидіти» на такій дієті, то вона може робити перерви, наприклад, 5-7 днів дотримуватися дієти, а 10-14 днів харчуватися як завжди. Природно, під час перерв не можна їсти солодку, борошняну, жирну, гостру, надмірно солону їжу. При наявності перерв у дієті схуднення буде проходити більш повільними темпами, але загальна тенденція до зниження ваги буде залишатися.