30 Квітня, 2015

5 вправ тибетських ченців

Рекомендації по виконанню 5 вправ тибетських ченців

П'ять вправ тибетських ченцівСтародавні лами називали дані вправи ритуалами або обрядами, оскільки вони дозволяли неймовірно позитивним чином вплинути на психофізичний стан людини, зцілити його тіло і душу, зміцнити здоров’я, повернути молодість і наповнити енергією ззовні.

Для того щоб відчути на собі вчення древніх лам необхідно почати виконувати 5 вправ тибетських ченців, повторюючи їх по 3 рази щодня і поступово доводячи кількість повторень до 21 рази. З часом ви навчитеся виконувати весь комплекс за 10 хвилин, але для цього необхідно добре потренуватися. Дані вправи тибетських ченців дозволять вам відчувати себе молодими, незважаючи на вік. Головна умова при виконанні вправ – представляти себе вже сильним, здоровим, енергійним і молодим людиною.

Під час виконання комплексу вправ тибетських ченців обов’язково стежте за диханням. Після вправ намагайтеся полежати і гарненько розслабитися, щоб відновити сили. Не забувайте про регулярність тибетської гімнастики, тому для найкращого ефекту намагайтеся не пропускати жодного тренування, виконуючи її у вищеописаному порядку.

Дані вправи краще всього виконувати на голодний шлунок вранці, відразу ж після пробудження, але це не принципово. Також можна робити вправи по кілька разів на день, щоб сума всіх підходів дорівнювала 21 разу. Навантаження варіюйте відповідно до свого самопочуття, не перевтомлюючись. Виконуйте всі п’ять вправ, оскільки вони однаково важливі, але якщо ви будете регулярно виконувати хоча б чотири з них, то також зможете досягти відмінних результатів.

5 вправ тибетських ченцівВсі ми мріємо про міцне здоров’я, гарне самопочуття і красивому тілі. У разі якщо з якихось причин нам не вдається зберегти своє здоров’я, ми починаємо негайно лікуватися, замість того, щоби жити в гармонії з собою і не допускати настання хвороби. Лікування в нашому розумінні – це найчастіше таблетки, які, як ви знаєте, не завжди ефективно лікують. Тому необхідно шукати вихід із ситуації і робити все для того, щоб завжди бути у відмінному фізичному і моральному стані.

До такого способу можна віднести стародавні вправи тибетських ченців Око відродження. Вони являють собою комплекс з п’яти нескладних дихальних і фізичних вправ, які особливим чином впливають на нашу свідомість, енергетичний і фізичний стан, а також звільняють розум і тіло, продовжує нашу молодість і красу. П’ять вправ тибетських ченців – це найбільш ефективна методика оздоровлення всього організму, спрямована на його зцілення і омолодження.

Тисячі років ця методика зберігалася в секреті від усього світу, поки її не відкрив для себе Пітер Кэлдер, написавши книгу про навчання і п’яти вправах тибетських ченців. З тих пір про них дізналися в усьому світі і почали повсюдно практикувати таємниці тибетських лам. Сьогодні ми розглянемо комплекс з 5 вправ тибетських ченців, який допоможе вам відкрити всі енергетичні канали, оздоровити тіло і назавжди забути про проблеми зі здоров’ям та поганому самопочутті.

Вправи тибетських ченців Око відродження

Комплекс з п’яти вправ тибетських ченців досить простий у виконанні і буде корисний для людей будь-якої статі і віку. Його обов’язково потрібно виконувати кожен день близько 20 хвилин.

Вправа №1. Станьте прямо, витягніть руки горизонтально. Почніть обертання навколо своєї осі до тих пір, поки не відчуєте сильне запаморочення. Обертання повинні відбуватися зліва направо, тобто за годинниковою стрілкою. На початковому етапі ці обертання ви зможете повторити не більше 5-6 разів, перш ніж відчуєте запаморочення. Якщо після цього вам захочеться сісти або прилягти, то обов’язково це зробіть. З часом ви навчитеся виконувати все більше і більше обертів, віддаляючи момент настання запаморочення. Однак пам’ятайте, що більше ніж 21 обертання лами виконувати не рекомендують.

Вправа №2. Ляжте на спину, підклавши під себе товстий килимок, руки витягніть уздовж тулуба, долоні покладіть на підлозі, зімкніть пальці. Підніміть голову, притулившись підборіддям до грудей. Після цього починайте піднімати прямі ноги і зафіксуйте їх у вертикальному положенні. Якщо вийде, можете занести ноги над тілом ближче до голови, але не згинайте їх в колінах. Повільно опустіть голову і прямі ноги на підлогу, після чого розслабтеся. При виконанні вправи стежте за дихальним ритмом: при підйомі голови і ніг глибоко вдихайте, а при опусканні видихайте.

Вправа №3. Випрямьтесь і встаньте на коліна, руки поставте на стегна. Виконайте нахил голови і шиї вперед, притискаючи підборіддя до грудей. Після цього відкиньте голову якнайдалі назад, одночасно відхиляючись і вигинаючи хребет. Коли згинаєтеся, намагайтеся спиратися на лікті, не прибираючи їх з стегон. Повертайтеся в початкове положення і повторіть вправу знову.

Вправа №4. Сядьте на підлогу, витягнувши і розставивши ноги перед собою. Спину тримайте рівно, руки покладіть вздовж тулуба долонями вниз. Підборіддя притисніть до грудей, після цього відкиньте голову назад, як в попередній вправі. У той же час підніміть тіло так, щоб ноги зігнулися в колінах, а руки залишилися прямими. Таким чином, тулуб з стегнами будуть на прямій лінії горизонтально підлозі, а руки і ноги – перпендикулярно підлозі. У такому положенні необхідно напружити всі м’язи, а повертаючись у вихідне положення, розслабитися.

Вправа №5. Зіпріться руками на підлогу обличчям вниз, кінчики пальців ніг зігніть руки і ноги при цьому повинні бути прямими. Спину трохи вигнувши, після цього відкиньте голову назад. Вигинаючи поперек, поставте своє тіло в Л-образне положення, а також притисніть підборіддя до грудей. Після цього поверніться у вихідне положення. Напружуйте м’язи при виконанні вправи і не забувайте правильно дихати: піднімаючись, робіть глибокий вдих, а опускаючись – видих.